O FIRMIE

Właściciel firmy

Doświadczenie w księgowości zdobyłam, wykonując od 1988 roku czynności zawodowe z zakresu rachunkowości i spraw pracowniczych w obszarze podatków, rachuby płac, funduszu socjalnego, kontroli kosztów, sporządzania sprawozdań finansowych - w tym koordynując i nadzorując pracę zespołu księgowości w firmie o ogólnopolskim zakresie działalności.

 

Aby sprostać wymaganiom stawianym osobie wykonującej czynności księgowe dbam o aktualny stan i wysoki poziom posiadanej wiedzy. Posiadam wykształcenie wyższe kierunkowe o specjalności przedsiębiorczość i księgowość. Prenumeruję prasę branżową, uczestniczę w sympozjach i konferencjach związanych z rachunkowością. 

Niektóre wydarzenia z zakresu życia zawodowego przedstawiam poniżej.

Zajmuję się księgowością od 1988 roku.

  • W 1997 ukończyłam kurs dla kandydatów na samodzielnych księgowych bilansistów prowadzony przez Fundację Rozwoju Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu.

  • W 2002 roku ukończyłam Wałbrzyską Wyższą Szkołę Zarządzania i Przedsiębiorczości z tytułem licencjata.  Następnie w roku 2004 ukończyłam uzupełniające studia magisterskie w Wyższej Szkole Zarzadzania i Bankowości w Poznaniu.

  • W roku 2007 odbyłam szkolenie na kursie "Podatek od towarów i usług (VAT) - prawidłowe rozliczenie zakupów i sprzedaży" prowadzonym przez Centrum Szkoleniowe - Szkolenie i Doradztwo Sp. z o.o.

  • W tym samym roku rozpoczęłam studia podyplomowe o specjalności Rachunkowość prowadzone przez Akademię Ekonomiczną im. Oskara Langego we Wrocławiu (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny), które ukończyłam w roku 2008. Pozytywny wynik egzaminu końcowego oraz doświadczenie zawodowe stały się podstawą uzyskania Certyfikatu Ministerstwa Finansów uprawniającego mnie do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Kopia dokumentu w zakładce Certyfikaty

 
 
Firma

Agencja Usługowa Katarzyna Pawlik

ul. Lawendowa 55,

Krzeptów,

55-080 Kąty Wrocławskie

NIP 8860029303

REGON 890462487

Zapraszam do kontaktu

Zadzwoń lub wyślij e-mail